Benzer Ürünler
Estela 3 Lü Ahşap Merdiven Çiçeklik Sehpası Raf Saksılık Havluluk
Estela 3 Lü Ahşap Merdiven Çiçeklik Sehpası Raf Saksılık Havluluk
Estela 3 Lü Ahşap Merdiven Çiçeklik Sehpası Raf Saksılık Havluluk
Estela 3 Lü Ahşap Merdiven Çiçeklik Sehpası Raf Saksılık Havluluk

Estela 3 Lü Ahşap Merdiven Çiçeklik Sehpası Raf Saksılık Havluluk

Hemen Kargoya Teslim Ücretsiz Kargo Güvenilir Marka

 

Estela 3 Basamaklı Ahşap Merdiven Çiçeklik Sehpası Raf Saksılık
 
Siparişlerinizi en geç 3 gün içerisinde adınıza kesilmiş e-faturası ile ücretsiz kargoya veriyoruz.

Ürün Özellikleri:

Kenarlar 18 mm, raflar 8 mm MDF'den imal edilmiştir. Ahşap boyasıyla boyanmıştır.

Özellikleri
 
- Renk: Kahve
- Ebatlar: Uzunluk: 85 cm Raf Uzunluğu: 65 cm Raf Genişliği(Yukarıdan Aşağıya): 16 cm, 23 cm, 35 cm
- Çiçeklik iskeleti kurulu ve vidalı bir şekilde size gönderilmektedir. Sizin sadece çiçekliğin ayaklarını açıp basamaklarını yerleştirerek kullanıma hazır hale getirmeniz yetecektir.
 
Solma, kararma gibi olumsuzluklar meydana gelmez. Çok su ile temasından koruyunuz. Temizliği kolaydır. Hafif nemli bez ile temizlenebilir. Evinize farklı bir hava katacaktır.

Korunaklı kutusunda kırılmaz ambalaj ile gönderilecektir.

Çok amaçlı rafı, farklı mekanlarınız da ister çiçeklik olarak, isterseniz farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

Salonunuzu, oturma odanızı, çocuk odanızı, mutfağınızı, iş yerinizi, merdiveninizi, masanızı kısacası evinizin her köşesini Ahşap çiçeklik ve çok amaçlı rafın şıklığı ve zerafeti ile DONATIN.

Dekoratif Ahşap Çiçeklik sehpası, Çok Amaçlı Raf ile evinize RENK katın!

Sevdiklerinize Anlamlı ve Şık Hediye Alternatifidir.
 
Not: Görsel amaçlı objeler ürüne dahil değildir.
 
Önemli not: Paketi kargo görevlisi eşliğinde kontrol edip, eğer hasar varsa "Hasar Tespit Tutanağı" tutturup iade olarak göndermeniz gerekmektedir. Hasarlı ürünlerde tutanaksız iade/değişim işlemi yapılamamaktadır.
 

  

Saat 15:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (ertesi gün ,2-3 gün içinde kargo) işleme alınacaktır. 15:00’ dan sonra verilen siparişler ürün detayda yer alan kargo süresine göre işleme alınacaktır.

 

Ürünlerimiz elinize ulaştıktan sonra lütfen Onay vermeyi unutmayınız. Ürünlerimiz hakkındaki düşüncelerinizi hesabınızda bulunan alışveriş ve ürün yorumları kısmından paylaşmanız Estela olarak bizi memnun edecektir.

 

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir. Ürünlerin kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır. Ürünler size özel üretilmektedir. Bu nedenle lütfen sipariş verirken ölçülere dikkat edin.

 

Estela, sizlerin birçok ihtiyacınızı karşılamak için 2015 yılında Kayseri’de kurulmuştur. 2019 yılı başlarında e-ticaret sektörüne geçerek, müşteri portföyünü geliştirmeye başlamıştır. E-ticaret platformunda hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan şirketimiz, başarılarını siz değerli müşterilerimizle birlikte kazanmıştır. Müşteri odaklı, amatör ruhumuzu kaybetmeden hizmet vermeye devam etmekteyiz.