Estela Dağ Çayı Toroslardan Aladağlardan Doğal Bitki Çayı
Estela Dağ Çayı Toroslardan Aladağlardan Doğal Bitki Çayı
Estela Dağ Çayı Toroslardan Aladağlardan Doğal Bitki Çayı 5'li Paket
Estela Dağ Çayı Toroslardan Aladağlardan Doğal Bitki Çayı 5'li Paket
Estela Dağ Çayı Toroslardan Aladağlardan Doğal Bitki Çayı 5'li Paket
Estela Dağ Çayı Toroslardan Aladağlardan Doğal Bitki Çayı 5'li Paket
Estela Dağ Çayı Toroslardan Aladağlardan Doğal Bitki Çayı 5'li Paket

Estela Dağ Çayı Toroslardan Aladağlardan Doğal Bitki Çayı 5'li Paket (est00551)

Ürünlerimiz ilaç değil bitkisel besin destek ürünüdür

Estela Dağ Çayı Toroslardan Aladağlardan Doğal Faydalı Çay

Ürünlerimiz ilaç değil bitkisel besin destek ürünüdür.

Toros dağlarından Aladağlardan el emeği ile çiçek açtıktan sonra toplanarak steril, temiz kapalı ortamda kurutularak paketlenen dağ çayımız faydalı bitki çayı olarak gönül rahatlığı ile tüketilebilir. Ürünümüz hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Doğadan alınan renk ve kokusunu korumaktadır.

Ürünün Adı       :       DAĞ ÇAYI – SİDERİTİS- MOUNTAIN SAGE

Diğer İsimleri    :       Yayla Çayı

İçerik                 :       %100 Dağ Çayı

Sunum              :       35 gr +- %5 Plastik Torba

Dağ çayı nasıl tüketilir?

*  1 su bardağı kaynar su

*  1 avuç kurutulmuş dağ çayı (Çiçekleri sapı ve yaprakları bir arada olmalı)

Dağ çayı nasıl yapılır?

Dağ çayı çayını demlemek için ; kaynatıp bir kenara aldığınız sıcak suyun içine dağ çayı ilave edin ve 5-10 dakika arası (damak zevkinize göre) demlenmesini bekleyin. Ardından çayı süzüp içinden tanelerini ayırın ve dilerseniz biraz ılımasını bekleyip içine bal ve limon ilave ederek (isteğe bağlı) afiyetle için.

Dağ çayı yan etkileri;

Öncelikle dağ çayı bitkisinin bilinen çok ciddi bir zararı bulunmuyor, ancak, aşırı tüketilmesi durumunda mide bulantısına neden olduğunu unutmamalı, günde 2 fincandan fazla tüketmemeli ve 1 hafta boyunca her gün içerseniz bir sonraki hafta mutlaka ara vermelisiniz. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kadınların da tüketmesi tavsiye edilmiyor, aynı şekilde ciddi, kronik bir rahatsızlığınız varsa ya da alerjik bir yapıya sahipseniz mutlaka alanında uzman doktorlarınıza danışmalı ve onların önermediği hiçbir bitkiyi tüketmemelisiniz,

 

 

Saat 15:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo, ertesi gün, 2-3 gün içinde kargo) işleme alınacaktır. 15:00’ dan sonra verilen siparişler ürün detayda yer alan kargo süresine göre işleme alınacaktır.

Ürünlerimiz elinize ulaştıktan sonra lütfen Onay vermeyi unutmayınız. Ürünlerimiz hakkındaki düşüncelerinizi hesabınızda bulunan alışveriş ve ürün yorumları kısmından paylaşmanız Estela olarak bizi memnun edecektir.

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir. Ürünlerin kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır. Ürünler size özel üretilmektedir. Bu nedenle lütfen sipariş verirken ölçülere dikkat edin. 

Estela, sizlerin birçok ihtiyacınızı karşılamak için 2015 yılında Kayseri’de kurulmuştur. 2019 yılı başlarında E-Ticaret sektörüne geçerek, müşteri portföyünü geliştirmeye başlamıştır. E-Ticaret platformunda hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan şirketimiz, başarılarını siz değerli müşterilerimizle birlikte kazanmıştır. Müşteri odaklı, amatör ruhumuzu kaybetmeden hizmet vermeye devam etmekteyiz.

.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR