Estela Tarım
olarak 1997 yılında Kayseri’de tarım ürünleri üretimi ile başladığımız ticari hayatımıza; müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun şartlarda cevap verecek şekilde kendimizi yenileyerek ve geliştirerek yeni yatırımlarla büyüyoruz.

 


2009 yılında Feza Bina Yönetimi ile başladığımız hizmet sektöründeki faaliyetlerimizde, bugüne kadar istek ve  İhtiyaçlarına en ideal şartlarda cevap verdiğimiz binlerce müşterimizin    mutluluğu için çalışmaya devam ediyoruz.

 

Tarım ve hizmet sektöründeki başarılarımızı çağımızın yükselen trendi olan e-ticaret sektöründe de devam ettirmek için 2015 yılında “estelahome” markasıyla hizmet vermeye başladık.


“Kalite ve Güven”i
kendisine temel ilke olarak kabul eden Estela; halı & kilimden ev tekstiline, mobilya & dekorasyondan mutfak gereçlerine, süpermarket ürünlerinden petshop ürünlerine kadar çok geniş yelpazedeki binlerce ürünü müşterilerine en uygun fiyatlarla ulaştırmayı hedeflemektedir.

 


Halı & Kilim kategorisinde;
birbirinden kaliteli ve otantik, dijital baskılı, Afgan & Yahyalı halı & kilimleri, mutfak halısı, yolluk, çocuk odası halısı, post halı, resimli & fotoğraflı halı, paspas ve seccade örneklerini…

 


Mobilya & dekorasyon kategorisinden
birbirinden şık & özgün dekorasyon ürünlerini, raf, kitaplık, çiçeklik, sehpa ve masa modellerini …

 

 

Süpermarket kategorisinde; kendi ürettiğimiz tarım ürünlerinin yanı sıra güvenilir üreticilerden tedarik ettiğimiz en kaliteli ve sağlıklı gıda ürünlerini, temizlik malzemelerini ve en taze meyve & sebzeleri…

 

Mutfak gereçleri kategorisinde; birbirinden kaliteli ve sağlam tencereleri, tavaları, tabakları & servis takımlarını…

Ve yüzlerce ürünü inceleyebilir ve gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

 


Güvenli Alışveriş
, 2020 yılında baştan sona yenilediğimiz https://www.estelahome.com/ , veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. estelahome.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

 


Estetik tasarımı ve zengin içeriğiyle  “Kalite ve Güven”in adresi olmaya devam etmektedir.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR