Dijital Baskı Yumuşak Kumaş Diz Ağrıtmayan Çamaşır Makinasında Yıkanabilir
est01471
₺149,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
Dijital Baskı Yumuşak Kumaş Diz Ağrıtmayan Çamaşır Makinasında Yıkanabilir
est01472
₺149,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
Dijital Baskı Yumuşak Kumaş Diz Ağrıtmayan Çamaşır Makinasında Yıkanabilir
est01474
₺149,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
Dijital Baskı Yumuşak Kumaş Diz Ağrıtmayan Çamaşır Makinasında Yıkanabilir
est01475
₺149,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
Kız Çocuk seccade Çocuk Namazlık cocuklara seccade Namazlık 
est01480
₺199,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
Kız Çocuk Seccade Seti Pratik Eşarp ve Vavlı Tesbih
EST001503
₺249,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
Kız Çocuk Seccade Seti Seccade Pratik Bone ve Kılıflı Çocuk Tesbihi
EST01504
₺199,00 KDV Dahil
₺270,00 KDV Dahil
Kız Çocuk Seccade Seti Seccade Pratik Bone ve Kılıflı Çocuk Tesbihi
EST01505
₺199,00 KDV Dahil
₺270,00 KDV Dahil
Erkek Çocuk Seccade Seti Seccade Takke ve Kılıflı Çocuk Tesbihi
EST01506
₺190,00 KDV Dahil
₺260,00 KDV Dahil
Erkek Çocuk Seccade Seti Seccade Takke ve Kılıflı Çocuk Tesbihi
EST01507
₺190,00 KDV Dahil
₺260,00 KDV Dahil
Kız Çocuk seccade Çocuk Namazlık cocuklara seccade Namazlık
EST01508
₺199,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
Kız Çocuk seccade Çocuk Namazlık cocuklara seccade Namazlık
EST01509
₺199,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
Erkek Çocuk seccade Çocuk Namazlık cocuklara seccade Namazlık
EST01510
₺199,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
Erkek Çocuk seccade Çocuk Namazlık cocuklara seccade Namazlık
EST01511
₺199,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
Erkek Çocuk seccade Çocuk Namazlık cocuklara seccade Namazlık 
EST01512
₺199,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil

Seccade

İslam inancının en kutsal ibadeti olan namaz, kul ile Allah arasındaki bağlantının en güzel yoludur. Namaz ibadetini gerçekleştirirken dikkat edilmesi gereken bir takım hususlar namazın huşu içerisinde kılınmasını da beraberinde getirir. Bu hususların en temeli temizliktir. Temizliğin imandan geldiği dinimizde namaz kılınacak alanın kirden arındırılması gerekir. Seccadeler ise bu işlevi yerine getirir. Dikdörtgen bir biçimde tasarlanan seccadeler üzerinde dini motifler yer alır. 

Günümüz seccade modelleri, geleneksel ve modern motifler ile tasarlanıyor. Namaz kılmanın hazzını artırmak için özenle tasarlanan seccadeler aynı zamanda yumuşak dokuları ile ibadetin konforlu bir şekilde yapılmasına da olanak sağlıyor. Seccadeler çeşitli alternatifleriyle aynı zamanda ev iç dekorasyonunuza da uyumlu seçenekler sunmaktadır. İster serili halde ister katlanmış halde muhafaza edilsin her şekilde desenleri ve şık çizgileriyle göze de hitap ediyor. 

Seccadeleri kendiniz kullanacağınız gibi yeni evli çiftler, namaza yeni başlayan yakınlarınız veya çocuklarınız için de güzel bir hediye seçeneği sunuyor. İslam dininin gerekliliğini yerine getirirken aynı zamanda güzel bir işe vesile olmaya da yardımcı olmaktadır. 

Müslüman kardeşlerimiz için büyük bir titizlikle ürettiğimiz seccadelerimizi sitemizde inceleyebilir, satın alabilirsiniz. Hediyelik veya günlük kullanım için ürettiğimiz seccadelerimiz hem ibadet etmenin keyfini arttıracak hem de en güzel hediye seçeneğini oluşturacaktır. Seccadelerimizin üretiminde kullanılan her bir malzeme insan sağlığını tehdit etmeyen, zararsız kaliteli malzemelerdir. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

Seccade

Dinin direği namaz 5 vakit Allah ile buluşmanın miracıdır. Namaz ibadetini gerçekleştirirken en güzel şekilde hazırlanılır. Abdest alınarak temizlenilir, hanımlar uygun kıyafete bürünür, erkekler  temiz bir şekilde Allah ile buluşmaya hazırdır. Bu buluşmada en önemli işlevi gören seccadeler bir ihtiyaçtır. Gerek gündelik kullanımda, gerek hediye edeceğiniz zaman sizlere en kaliteli hizmeti sunar. Ev içerisinde kullanacağınız namazlıktan, hediye edeceğiniz halı seccade modellerine kadar pek çok seçenek mevcuttur.  Seccade seçiminde bir takım talepler mevcuttur. Kalın seccade, anti bakteriyel oluşu, çeyizlik olması, baskı türü ve kişiselleştirilmesine kadar her türlü talebe cevap verir. 

Seccade seçiminde seccade desenleri kullanacağınız seccade hakkında fikir verir. Kalın seccade üzeri motifler ve ya dijital baskı seccade istediğiniz her desene sahip bir namazlık bulunmasını mümkün kılar. Motifler genellikle mihrap ve islamik desenler olmakla birlikte kişiselleştirilebilir niteliktedir. Gerek çocuklar için gerek büyükler için isteğe bağlı olarak üretilen isme özel seccade, kişinin kendini özel hissetmesini sağlar. Bununla birlikte küçük bir çocuk için namaza başlamanın ilk adımları keyifli hale gelir. Çocuk seccadesi isimli olabileceği gibi namaz dışında oyun oynayabileceği motiflerden oluşur. Üzerinde araba sürebileceği yol figürleri, dini bilgiler ve daha pek çok aktivite imkanını içinde barındırır. Çocuk seccadeleri kız çocukları için pembe başta olmak üzere çiçekli ve daha pek çok figürleriyle üretilir. Aynı şekilde erkek çocukları için de araç desenli , mavi renk ağırlıkta olmak üzere üretilir. Çocuklar ve sevdikleriniz için en iyisini istediğiniz zaman konforlu bir ibadet deneyimi de beraberinde gelir.

Yumuşak seccade arayışında olanlara cevap veren seccadelerimiz her deneyimde memnun kalmanızı sağlar. Özellikle secdeye eğilirken diz kapaklarının konforunu da düşünen firmamız yumuşak dokulu seccade üretimiyle sizlere eşsiz bir ibadet imkanı sunar.

Namaz hareketlilik gerektiren bir ibadet biçimidir. Eklem rahatsızlığı bulunan bireyler veya yaşlı kişiler namaz kılarken zorluk yaşayabilir. Bu nedenle namaz kılmayı daha kolay kılınabilir hale getirmek için yumuşak seccadeler tercihiniz olabilir. Halı seccade modelleri bu noktada maksimum fayda sağlar. Yerle temas halinde bulunan eklemlerin korunması ve diz ağrılarını engellemesi için yumuşak seccadeleri tercih etmekte fayda vardır. 

Seccade Modelleri

Seccadeler her türden motife, işlemeye ve renge bürünebilen yapıları sayesinde sayısız modelleri sizlerle buluşturur. Seccade örnekleri göz önünde bulundurulduğunda halısından kadifesine, kadifeden keçesine, hediyeliğinden çeyizliğine kadar sayısız seçeneği mevcuttur. Seccade fiyatları da bu çeşitlilik nedeniyle değişkenlik gösterir.  Gündelik kullanım için tercih edilen bir namazlık ile çeyiz için alacağınız işlemeli bir namazlık arasındaki fiyat farkının olması normaldir. Seccade modelleri içerisinde tercih yaparken konforlu olmasına ve sadece namaza odaklanılmasına yardımcı olacak özellikler aranmalıdır. Örneğin; halı seccade modelleri bu ihtiyaçlara en etkili şekilde cevap verir. Yumuşak dokusu ve her secdeye eğilişte dizlerin rahat bir zemine temas etmesini sağlar. Bu nedenle kalın seccade tercih etmek her zaman iyidir. 

Sevdiklerinize hediye edeceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olan seccadeler, her kullanıldığında akıllarda hoş bir anı edinmesini sağlar. Sevdiklerinizi özel hissettirmek için pek çok seccade modeli bulunur. Kişiye özel isimler, dijital baskı motifler ve halı dokuma modellerine kadar pek çok seçenek mevcuttur. Bu seçenekler içerisinde en özel namazlığı bulmak ve hediye etmek karşı tarafın ne kadar önemsendiğini gösterir. Öte yandan evlilik hazırlığında olan bireyler için hem ahiret dünyasını hem de evlilik yaşantısına manevi destek olacak çeyizlik seccade modellerimiz mevcuttur. Set halinde bulunan ürün içerisinde Kur’an kılıfı , tesbih ve havlu gibi pek çok ayrıntısıyla yeni evli çiftler için güzel bir alternatiftir. Çeyiz için üretilen seccadeler, kadife dokusu ve en kaliteli kumaşıyla uzun yıllar kullanım imkanı sunar. 

Dijital Baskı Seccade

Son dönemlerin favori görsellerini içerisinde barındıran seccadeler, namaz kılma deneyimini maksimum düzeye çıkartıyor. Hem görsel zenginlik bakımından hem de ev dekorasyonuna katkısı bakımından avantaj sağlayan dijital baskı seccade modelleri içerisinde seçim yapmak bir hayli zordur. Dini motifler, 3D baskıları  seccade üzerinde görmek mümkündür. 

Dijital baskılı seccadeler geniş model çeşitliliği sunması sayesinde yüzlerde tebessüm oluşturur. Çocuklar için farklı, yetişkinler için farklı, çeyizlik seccadeler için farklı motiflere sahip seccadeler üzerinde namaz kılmak eşsiz bir deneyimdir. İslam dininde namaz baş tacıdır. Bu nedenle küçüklükten süregelen bir ibadet biçimidir. Daha küçük yaşta namazı sevdirmek için büyükler bir takım yollara başvurur. Namazı sevdirmek için hikayeler anlatılır ve en önemlisi seccadeler namaza bir adım daha yaklaştırır. Dijital baskı çocuklar için seccadelerin yanı sıra yetişkinler için de pek çok model mevcuttur. Baş ve ayak kısımlarının geleceği yeri belli eden modellerden, islami motiflere kadar pek çok seçenek bulunur. Motif olarak Türk kültürünü yansıtan desenleri tercih etmekte fayda vardır. Dijital baskılı seccadeler kaliteli duruşu sayesinde uzun yıllar kullanım sağlıyor. İsteğe bağlı olarak makinede yıkanabilme özelliğine sahiptir. Şık tasarımlarının yanı sıra işlevselliği ve kullanım kolaylığı ile de sizlerin beğenisini kazanıyor. Dijital motiflerle baskılanan seccadeler, istenilen ölçü ve ebatlardadır. Yetişkinler için olsun, gençler ve çocuklar için olsun her yaş grubuna özel boyutlarda üretilir. 

Namazlık

Namazlık, namaz ibadetinin temiz bir şekilde yapılması için ilmek ilmek işlenen bir üründür. Zengin model çeşitliliği ve her kesimden insanı kucaklaması bu ürünün değerini artırmaktadır. Namazın şartlarından olan temizliği yerine getirmek için temiz bir ortam sunan namazlıklar, Allah ile kul arasında köprüdür. Bu nedenle önemi büyüktür. 

Namaz kılarken içinizin rahat olmasını sağlamakla birlikte her bakımdan huzur verir. Namaz esnasında dikkat dağıtıcı etkenlerin üzerini örter ve sadece namaza odaklanılmasını sağlar. Aynı zamanda namazlıklar, ibadeti konforlu bir şekilde gerçekleştirme imkanı da sunar. Halı namazlıklar sayesinde secdeye eğilirken ve otururken vücudun yumuşak dokuyla temas etmesini sağlar. Böylece tek odağınız namaz olur. 

Namazlıklar gündelik kullanım  imkanı sunmakla birlikte sevdiklerinize hediye etmek için de güzel bir alternatiftir. Ergenlik çağında, henüz namaza yeni başlayan çocuklar için teşvik edicidir. Namazı sevdirmenin ve eğlenceli hale getirmenin kapılarını açar. Kız ve erkek çocukları renkli namazlıklar sayesinde keyifle namazlarını kılar. Aynı şekilde yetişkinler için de güzel bir hediye alternatifidir. Evlilik çağında olan kişiler için çeyizlik namazlık alınabilir. Kadife ve dokuma kumaşlardan üretilen namazlıklar görenleri kendine hayran bırakır. Kadifenin yumuşak dokusu bambaşka bir namaz deneyimi sunar. İbadetin kalitesi açısından pozitif imkanlar sunan namazlıklar makinede yıkanabilir. Altındaki lastiksi doku namaz esnasında namazlığın kaymamasını sağlar. Böylece sadece namaza odaklanılır. 

Kalın Seccade

Seccadeler namaz esnasında ortamın temiz olması için gereken bir araçtır. İbadet edilecek yerin temizliğini sağlarken aynı zamanda da ibadet edecek kişinin konforunu da sağlamaktadır. Bugün pek çok Müslüman kardeşimizin evinde yer alan seccadeler farklı renk ve modellerde üretilmektedir. Bu modellerin çeşitliliği konforlu bir ibadeti gerçekleştirmek içindir. Kalın seccade modeller ise bunlardan biridir. Seccadeler bir çok bakımdan kullanıcısına avantaj sağlamaktadır. Avantajlar içerisinde en  çok arananı ise uzun ömürlü olmasıdır. Kalın seccadeler hem kullanım bakımından hem de uzun ömürlülük bakımından en avantajlı seccadelerdir. Özellikle eklem rahatsızlığı olan bireyler için hareket halinde olan namaz esnasında ağrı yapmaz, namaza odaklanılmasını sağlamaktadır. 

Çeşit çeşit olan seccadeler sadece motifleriyle değil üretim yapısıyla da farklılık göstermektedir. Kalın ve tok duran seccadeler diz ve dirseklerin rahat etmesini sağlar. Rahat bir namaza yardımcı olur. Özellikle hediye edilecek bir seccade için aranan özellikler arasında yer alan yumuşaklık ve kalite, kalın seccade için tabir edilir. Kolay temizlenebilen ve kaydırmaz yapısı sayesinde ise kullanım kolaylığı sunar. 

Halı Seccade

Namaz ibadeti için bir gereklilik haline gelen seccadeler, halı, kilim, hasır, kumaş,kadife gibi çeşitli malzemeden üretilir. Bu seccade modelleri arasında en çok tercih edilen ise halı seccade modelleridir. Günümüzde oldukça sık tercih edilmesinin nedeni dokuma yolu ile üretiliyor olmasıdır. Dokuma ile üretildiği için uzun ömürlüdür. Kolay temizlenebilir. Yumuşak dokusu sayesinde eklem ağrılarını minimuma indirir. 

Kalitenin vücut bulmuş hali olan seccadeler, üretildiği malzemesine göre kategorilendirilir. En kaliteli olanı dokuma halı seccadelerdir. Desenli, desensiz, pusulalı gibi pek çok özellikte halı seccade bulmak mümkündür. Desensiz olan modeller namazda dikkati dağıtmama açısından avantajlıdır. Desenli halı seccadeler ise sevdiklerinize hediye olarak seçmek için idealdir.

Hediyeleşmenin sünnet olduğu dinimizde sevdiklerinize anlamlı bir hediye vermek için halı seccadelerini tercih edebilirsiniz. 

Halı seccadeler aynı zamanda yumuşak dokusuyla da tercih edilmektedir. Hareket halinde kılınan namaz için yumuşak zemin çok önemlidir. Bu noktada halı seccadeler büyük avantaj sağlamaktadır. Bununla birlikte halı seccadeler içerisinde namazı öğreten seccadeler ve pusulalı seccadeler bulunmaktadır. Halıdan üretilen seccade içerisine yerleştirilen ses sistemi sayesinde namaz öğrenme eylemi gerçekleştirilir. Her bakımından avantaj sağlayan halıdan üretilen seccadeler ibadet için gerekli bir üründür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR