Çocuk Seccadesi Keçe Seccade Çocuk Namazlık Makinada Yıkanabilir
est09001
₺149,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil

Keçe Seccade

İslamiyetin kutsal ibadetleri arasında yer alan namaz için üretilen seccadeler, bir kişinin  namaz kılacağı büyüklükte üretilerek amacına hizmet etmesi için tasarlanır. Kumaş, halı, kilim, keçe ve ipek gibi pek çok malzemeden üretilmekte ya da dokunarak üretilir. Bu türler içerisinde dikkat çeken ve tercih edilen seccade keçe seccadedir. 

Kaymaz dot tabandan üretilen keçeden seccadeler, saçaksız olarak tasarlanarak alıcısıyla buluşan bir üründür. Üzerinde dijital baskı desenleri bulunan keçe seccadeler, kullanım kolaylığı bakımından da oldukça avantajlıdır. Çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliği, sağlığa zararlı boya, plastik vb. unsurların bulunmadığı bir üründür. En avantajlı özelliği toz kaldırmaması ve tüy dökmemesidir. 4mm kalınlığı namaza odaklanılmasını ve konforlu bir şekilde kılınmasını sağlar. 

Cuma namazı için camilerde , evde, iş yerinde ve hayatın her noktasında Keçeden seccade Müslümanların hizmetine koşar. Sadece kullanım amaçlı değil aynı zamanda mevlidlerde, sünnet törenlerinde ve Kur’an okuma günlerinde hediye olarak sevdiklerinize verilebilir. Keçe seccadeler genellikle çocuklar için kullanılır. Kullanım rahatlığı ve çocukların dikkatini çekecek her forma bürünebilen keçe seccadeler, çocukların seveceği bir üründür.

Küçük yaştaki çocuklarımız için onları namaza ısındırmaya çalışmada bir numaralı yardımcı olan Küçük Seccade Modelleri, keçeden seccadeler, isme özel tasarımları, çocukların ilgisini çekecek motiflerle süslenir. İsme özel baskıları ve isteğe bağlı dijital baskı yapılabilen bu seccadeler sadece hediye olarak değil Kur’an kursları veya okullar için toplu siparişlerle de alınabilmektedir. 3 yaşından 10 yaş ve üzerine kadar istenilen her boyut ve ölçüde üretilir. 

Keçeden namazlıklar her türden desene  bürünebilen örtülerdir. Gündelik kullanım için uygun ve idealdir. Kir tutmama özelliği ve makinede yıkanabilme özelliği sayesinde pratikçe kullanılır. Keçeden seccade çeşitleri her ne kadar çok olsa a burada önemli olan seccadenin işlevini yerine tam getirmesidir. Bu nedenle belirli aralıklarla temizliğinin yapılmasına özen gösterilmelidir. Kullanılmadığı zamanlarda katlanıp yerine kaldırılmalıdır. Böylece üzerinde toz ve kir birikmesi önlenmiş olur. Keçe seccadeler aynı zamanda konforlu bir namaz deneyimi sunar. Özellikle eklem rahatsızlığı olan bireylerde zeminle temas halinde ağrıyan dirsek ve diz bölgesi keçe seccade üzerinde rahat eder. Böylece tamamen namaza odaklanılır. 

Keçe seccadeler model çeşitliliği bakımından da zengindir. İslami motifler, çocukları eğlendirici v eğitici desenler, sade motifler yer alır. Hangi ürünü seçeceğinize karar vermeden önce kendinize alıyorsanız sizin, hediye alıyorsanız sevdiklerinizin kişisel özelliklerini bilmeniz gerekir. Örneğin; dikkat dağınıklığı yaşayan bir bireye desenli seccade yerine sade motifleri olan bir namazlık alabilirsiniz. Veya hediye edeceğiniz kişi bir çocuksa onun ismini dijital baskı yaptırabilir veya kız çocuğuysa pembe, erkek çocuğuysa mavi tonlarda seçim yapabilirsiniz. 

İslamiyetin en kutsal farzlarından biri olan namaz ibadeti için temizlik çok önemlidir. Bu neden keçe seccadeler namaz kılınacak ortamın temizliğini sağlamaktadır. Sizlerde sevdikleriniz ve kendiniz için aradığınız seccadeyi sitemizde bulabilir,  isteğe bağlı olarak kişiselleştirebilir ve sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. 

Bir tık uzağınızda olan keçe seccade modellerimizi görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Keçe Seccade Modelleri

Seccadeler, namaz ibadetine tat katması ve model çeşitliliğiyle Müslüman kardeşlerimize fayda sağlıyor. Temizlik bakımından  ihtiyaç haline gelmekle birlikte  namaz kılınan yeri güvenli ve temiz hale getiriyor.  Namaz esnasında dikkat dağınıklığını ortadan kaldırıyor.  Zemin ne kadar temiz olursa olsun seccadelerin verdiği manevi duygu namazı huşu içerisinde kılmayı da beraberinde getiriyor.  Zengin ve şık görünümlerinin yanı sıra ibadeti yerine getirmede katkı sağlayan seccadeler pek çok model seçenekleriyle de gönülleri fethediyor.  Keçeden seccade modelleri, dijital baskı seçenekleri, isme özel dijital baskı seçenekleri ve islamik motifleriyle pek çok model sunmaktadır.  Dijital baskılı keçe seccade modelleri sonsuz desen sunuyor. İsteğe bağlı olarak özel görselleri bastırabileceğiniz gibi isme özel tasarımlarda isteyebilirsiniz. Özellikle namaza yeni başlayanlar veya namazı çocuklara sevdirme dönemlerinde isimli keçe seccade modelleri ideal bir tercih olacaktır. Bununla birlikte  islami motiflerle süslenen seccade modellerini de görmek mümkündür.

Keçe seccade örnekleri içerisinde sizin zevkinize hitap edecek bir model mutlaka vardır. Hem kullanım kolaylığı hem de uygun fiyat bakımından kolaylık sağlayan keçe seccadeler içerisinden seçim yapabilirsiniz. 4 mm kalınlığa sahip keçe seccade modelleri, 30 dereceye kadar çamaşır makinesinde yıkanabilir. Kaydırmaz alt yapısı sayesinde konforlu bir şekilde namaz ibadetini gerçekleştirir. Gerek camide,gerek evde veya işyerinde her yerde portatif bir şekilde taşıyabileceğiniz keçeden seccade örneklerini görebilirsiniz. Keçe seccade modelleri farklı model seçenekleri sayesinde iyi bir hediye alternatifidir. Örneğin; namaza çocukları alıştırma noktasında bir numaradır. İsme özel dijital baskı  yapılır ve hediye edilir. Namazla yeni tanışan bir çocuk kişiselleştirilmiş bir hediyeyi görünce kendini mutlu hisseder ve namaza ola eğilimi artar.  Öte yandan toplu seccade alımlarında veya toplu hediyeleşmelerde keçe seccade modelleri tercih edilebilir. 

Keçeden Seccade Fiyatları

Seccade, namaz ibadeti gerçekleştirilirken zeminin temiz olması için kullanılan örtüdür. Günümüzde birbirinden farklı seccade modelleri vardır. Ancak işlevselliği ve kullanım kolaylığı bakımından keçe seccadeler sıklıkla tercih edilmektedir. Keçe seccade modelleri de kendi içerisinde kategorilere ayrılır. Bu farklılık fiyat farklılığını da beraberinde getirir. Keçeden seccade fiyatları seccadenin modeline, boyutuna yani ölçüsüne, baskısına ve motifine göre farklılık gösterir. Keçeden yapılma sade bir seccade uygun fiyata satılmakla birlikte isme özel dijital baskılı bir seccade kişiselleştirildiği için fiyat olarak yüksek olabilmektedir. Aynı şekilde sade motifli bir keçe seccade ve dijital baskı keçe seccade arasında da fiyat farklılıkları olacaktır. 

Keçeden seccade fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise boyutudur. Örneğin Küçük Seccade Modelleri arasında yer alan çocuk seccadesi fiyatı ile bir yetişkin seccade fiyatı farklılık göstermektedir. Bunun nedeni üretiminde kullanılan ve giden keçe miktarı, baskısı, modeliyle ilgilidir. Keçe seccade fiyatları olarak araştırma yapıldığında hemen hemen her bütçeye uygun seccade modelinin bulunduğu görülmektedir. Keçe seccadeler fiyatı bakımından değerlendirildiğinde gerek kullanım kolaylığı olsun, temizleme ve üretim şekli olsun diğer seccade modellerine göre uygun fiyatlıdır. Bir hediye veya toplu alımlarda olsun toptan satış gerçekleşeceği için seccadenin adet fiyatında bir azalma söz konusu olacaktır. Keçe seccadeler fiyat bakımından uygundur. Bu nedenle istenilen ihtiyaca yönelik bir keçe seccade bulmak mümkündür.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR