ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kedi Evi

Evinize yeni gelen bir patili dostun eve dahil olmasıyla birlikte bir takım ihtiyaçları da beraberinde getirir. Tıpkı bizler gibi onların da özel bir yaşam alanına ihtiyaçları vardır. Bu alan onlara ait olmalıdır ve bir takım ürünler ile desteklenmelidir.  Kedi evi ise bu ürünlerin baş tacıdır. Olmazda olmaz kedi evleri kediniz için özel ve konforlu bir alan sunar. Özgürce istedikleri yerde uyusalar dahi yine de onlara özel bir alan olması önemlidir. Kedilerinizin kendine ait bir yaşam alanının olması uysal bir yapıda olmasının da anahtarıdır. Kedi yuvaları çeşitleri sadece barınmak veya uyumak için değil aynı zamanda keyifli vakit geçirebileceği bir oyun alanı olarak da kullanılır. Kedi evlerine ek olarak yanında yer alan pelus oyuncaklar, olta şeklinde uzanan toplar, tırmalama tahtası gibi pek çok seçenekle birlikte üretilir. 

İster ahşap, ister pelus, eşter plastik hangi üründen üretilirse üretilsin kedi kulübeleri kedilerinizin mutlu olması için her türlü hizmeti sunar. Bu hizmetlerden biri de tırmalama yüzeyleridir. Kediler doğaları gereği pençelerini sivri tutmak için önüne geçen her şeyi tırmalar. Bunun önüne geçmek ve evdeki eşyaları korumak için kedi tırmalama evi bulunur. Üzerinde sert halat veya farklı bir yüzeyi olan bu evler sayesinde kedilerinin tırmalama ihtiyacını buradan karşılar. Alışkanlık haline getirdiği sürece evinizdeki diğer eşyalarınız tırmalanmaktan kurtulmuş olur. Tırmalama tahtasının yanı sıra oyun alanlarının olduğu ev modelleri de bulunur. Pelus tercih edilen kedi oyun evlerinde genellikle tırmanabilmeleri için merdiven veya tümsek, halat, hamak gibi çeşitli eğlenceli ürünler bulunur. Kedi evleri içerisinde yerleştireceğiniz kedi yatağı sayesinde kedinizin konforunu artırabilirsiniz. Evinin yanına yerleştireceğiniz bir kedi mama kabı veya altına sereceğiniz bir kedi paspası sayesinde tamamen onlara ait bir dünya oluşturabilirsiniz. 

Kedi evleri birbirinden farklı modelleriyle fazlaca seçenek sunar. Burada önemli olan kedinizin ihtiyaçları ve sizin göz zevkinizdir. Eğer kedinize ev içerisinde bakacaksanız pelus veya ahşap tercih edebilirsiniz. Üstelik ahşap veya pelus bir ev,  iç dekorasyonunuzla da uyumlu olacaktır. Ahşap kedi evleri hem uzun ömürlü olmaları, hem estetik bir görünüm sunmaları, hem de işlevsel olmaları bakımından pek çok alıcı tarafından geçer not almıştır. Yaz aylarında kedinizin bahçede olması gerekiyorsa veya dışarda bahçede kedi besliyorsanız plastik kedi evleri veya yine ahşap modeller uygun bir tercih olacaktır. Olumsuz hava koşullarına karşı dirençli olan bu modelleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

Kedi evi seçmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken bir takım kurallar vardır. Bunlardan biri kedinizin hacmine göre ev seçmektir. Yavru bir kedi sahiplenmişseniz büyüdüğü zamanda kullanabileceği boyutlarda bir ev seçmelisiniz. Ev seçerken mutlaka evin geniş olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü sadece uyumak için değil oyun oynamak için de bir alan oluşturması gerektiğine özen göstermelisiniz.  Bir diğer nokta ise evin içerisinde mi yoksa dışarıda mı olacağıdır. Eğer ev içerisinde olacaksa pelus seçebilirsiniz. Özellikle tırmalama tahtası olmasına dikkat edin.  Ev dışında, bahçede besleyecekseniz plastik ve ahşap olmasına özen göstermelisiniz. Kendi rahatınızdan çok onların konforunu düşünen siz hayvan severler için ihtiyacınız olan tüm her şeyi kedi evlerinde bulabilirsiniz.

Kedi Evi Fiyatları


Kedi evleri kedilerin aidiyet duygusunun gelişmesine katkı sağlayan ürünlerdir.  Kedi evleri sayesinde kediniz kendini o eve ait hisseder ve ona ait bir alanın olması daha uysal sakin bir tavır takınmasını sağlar. Kedi evi fiyatları evin boyutuna, materyaline, tasarım şekline ve markasına göre farklılık gösterir. Evlerin üretiminde kullanılan peluş, ahşap ve plastik maddeler fiyatın şekillenmesinde birinci öncüldür.  Fiyat skalası ucuz kedi evinden en pahalısına göre değişiklik gösteriyor. Fiyatların değişiklik göstermesindeki etkenlerden biri dış kaplaması ve malzemesidir. Örneğin; peluş bir kedi evi hem işçilik hem de malzeme bakımından maliyetli olduğu için fiyat olarak yüksek olacaktır. Kedi evi tırmalama tahtası, oyuncak, sallanma halatı gibi ürünlerinde eve dahil olmasıyla birlikte fiyat da çeşitlilik gösterecektir. Kedi yuvası fiyatları olarak belirleyici bir diğer etken ise markasıdır.  Kedi yuvası üreten pek çok marka bulunmaktadır. Bu markalar ürün çeşitliliğine, bilinirliğine göre fiyatları belirlemektedir. Kedi evi satın almak için ünlü bir markaya ya da en pahalı ürüne ihtiyaç yoktur. Burada önemli olan kedinizin alışkanlıklarıdır. Kediniz kedi yatağı mı seviyor, kedi evi mi seviyor buna karar vermekte fayda vardır. Kedi evi yanında satın alabileceğiniz bir diğer ürünler kedi mama kabıdır. Ev yanına koyacağınız mama kabı sayesinde kedinizin ihtiyaçlarını bir noktada toplayabileceksiniz. Aynı zamanda altına sereceğiniz kedi paspası sayesinde mamaların dökülmemesini de sağlayabilirsiniz. 

Satılık kedi evi içerisinde size en uygun olanı bulmak için ayırdığınız bütçede çok önemlidir. Ne kadar bütçe ayırmışsanız fiyat skalanızı ve ürünü kendiniz belirleyebilirsiniz. Kedi evi uygun fiyatlı bir ev olarak plastik ve ahşap kutulardan oluşan ürünleri tercih edebilirsiniz. Sadece kendi kediniz için değil dışarda sokakta yaşayan minik dostlar için alacağınız plastik bir ev ile onları mutlu edebilir, olumsuz hava koşullarından koruyabilirsiniz. 

Kedi evi fiyatları ucuz olarak değerlendirmekten ziyade kedilerinizin alışkanlıklarını izlemeyi onların sevdiği oyuncaklara ve uyuduğu alana göre kedi evi alabilirsiniz. Böylece kedinizin ürünü aldıktan sonra kullanmama ihtimalinin de önüne geçmiş olursunuz. 

Kedi Evi Modelleri

Evinize yeni bir canlı dahil olduğunda onun konforu için tüm her şeyi yapmaya hazırsınız demektir. Ona ait bir alan oluşturmak, onun seveceği oyuncaklar, ona ait bir alan oluşturmak ilk yapacağınız iştir. Bu alanı daha da kedinize özel yapmak için kedi evi modelleri bulunur.  Bu modeller içerisinde pek çok çeşit vardır. Çeşitler arasından seçim yapmak için ise kedinizi gözlemlemek çok önemlidir. Örneğin; kediniz oyun oynamaktan çok hoşlanıyorsa çoklu kedi evi modellerini tercih edebilirsiniz. Uyuyabileceği bir alan, oyun oynayacağı tutunma halatı, olta ve tırmanma merdiveni gibi aparatların yer aldığı bu modeli kediniz sevecektir. Aynı zamanda sizin evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak kedi evi modelleri ahşap bulunmaktadır. Ahşap kedi evlerini ister evin içerisinde ister bahçede dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ahşap kedi evi hem estetik duruşu hem de tırmalama tahtasına sahip oluşuyla en sevilen modellerdendir. Eğer kedinizi bahçede besliyorsanız veya sokakta yaşayan patili dostlarımıza yardımda bulunmak istiyorsanız plastik kedi evi tam size göre. Kedi evi modelleri fiyatları içerisinde en uygun fiyatlı olan plastik evleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Sadece kedi evi değil tuvalet sonrası kedinizin patilerinde kum kalmaması için kedi paspası da alabilirsiniz. Kedinizin konforu için her türlü ürünleri markamız çatısı altında bulundurmakla birlikte konforlu bir uyku deneyimi için de kedi yatağı ürünlerimize göz atabilirsiniz. Kedilerinizin konforlu bir şekilde yemeklerini yiyip suyunu içmesi için kedi mama kabı ürünlerimizle de ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Kedi evi modelleri, ahşabından plastiğine, plastiğinden peluşuna, oyuncaklarına kadar her detayı incelikle düşünülmüş binlerce ürün çeşitliliği sunmaktadır. Bu kadar ürün çeşitliliği içerisinde yolunuzu bulmak ve hangi ürünü seçeceğinize karar vermek için uygun fiyatlı birkaç ürün alarak deneme yanılma yöntemi yapabilirsiniz veya kedinizin alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak ona göre tercih yapabilirsiniz. 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR