Benzer Ürünler
Kedi Yatağı Köpek Yatağı Kedi Mama Kabı Su Kabı Kedi Minderi Gri
Kedi Yatağı Köpek Yatağı Kedi Mama Kabı Su Kabı Kedi Minderi Gri
Kedi Yatağı Köpek Yatağı Kedi Mama Kabı Su Kabı Kedi Minderi Gri
Kedi Yatağı Köpek Yatağı Kedi Mama Kabı Su Kabı Kedi Minderi Gri
Kedi Yatağı Köpek Yatağı Kedi Mama Kabı Su Kabı Kedi Minderi Gri
Kedi Yatağı Köpek Yatağı Kedi Mama Kabı Su Kabı Kedi Minderi Gri

Kedi Yatağı Köpek Yatağı Kedi Mama Kabı Su Kabı Kedi Minderi Gri (est01409)

Suya Daha Dayanıklı 4mm Mdf Kedi Mama Kabi Kedi Yatak Kedi Evi

Kedi Yatağı Köpek Yatağı Kedi Mama Kabı Su Kabı Kedi Minderi Gri

 

Ev ortamında bakımına en çok dikkat edilen canlılardan olan kedi ve ırk köpekler sıvı ya da katı gıdaları kaliteli kaplardan tüketmeleri, hem hayvanlar hem de sahipleri için oldukça önemlidir. Kolay kullanımlı ve çabuk kirlenmeyen kapları tercih etmek kap temizleme sıklığını azaltarak hayvan sahiplerine kolaylık sağlarken, evcil hayvanların de gıda ve su ihtiyaçlarını keyifle gidermelerini sağlar.Kedi ve ırk köpekleriniz için en uygun mama ve su kabı tercihini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yatak ve mama kabının bir arada bulunması evcil hayvanınız için rahat bir ortam sağlar,

 

-Sağlığa zararlı herhangi bir malzeme içermez, minderi 40 derecede yıkanabilir, Kuruması kolaydır.

-Orta ve küçük boy ırk evcil hayvanlar için uygundur.

-Kedi Köpek Mama Kabı Özellikleri:
    .Ürünün ebatları:
           .İçten içe :40cmx40cm  
           .Dış Ölçüleri : 64x41 cm
           .Yükseklik: 20cm
           .Ağırlik :1,9 Kg (Mindersiz)
           .Derinlik :14cm

4 mm Ahşap MDF ile üretilmiştir.
13 cm x 13 cm 2 adet Çelik Yemek ve Su Kabı Mevcuttur.
Su ve Yemek Kabı Yıkanabilir, Mdf, Suya Daha Dayanaklıdır.

 

Kolay Kullanımlı Mama Kapları
Kedi mama kapları arasında en çok tercih edilen çeşitlerden olan ikili mama kapları sayesinde mama ve suyu yan yana koyarak, kedinizin gıda alımı sonrası suya rahatlıkla erişebildiğinden emin olabilirsiniz. Mama kaplarının ideal orandaki boyutları, kedinizin ve ırk köpeğinizin her gün yeterli seviyede gıda aldığını anlamanıza da yardımcı olur.


Güçlü ve Şık Kap Tasarımları

Suyun akışkanlığı korumaya yardımcı olmakla beraber hayvanların suyun temiz olduğunu daha kolay anlamasını sağlayan çelik kaplar, uzun süreli kullanım adına başarılı ürünler olarak beğeni topluyor. İkili çelik kapları tercih ederek, tüylü dostlarınızın keyifle beslenmesini sağlayabilirsiniz. Çelik kaplar, yuvarlak yapıları ve yansıtıcı dış tasarımları sayesinde yaşam alanlarına uyum sağlayan yönleriyle de dikkat çekiyor. Hayvanların sağlıklı biçimde gıda tüketmesine yardımcı oluyor.Yemek ve su ihtiyacını karşılamak için kullanılan kedi yemek kabı, kedinizin eve geldiği ilk günde kendi yerinin belli olması için de alternatif bir tercihtir.Akıllara gelen sorulardan ilki kedi mama kabı nasıl olmalı sorusudur. ikili kedi mama kabı  bir tarafa mama koymak diğer tarafa su koymak için tercih edilebilir. Kedi mama kabı yüksekliği göz önünde bulundurulmalıdır. Kedi yatağı nasıl olmalıdır? Sorusuna verilebilecek en iyi cevap konforlu olmalıdır denilebilir.  Kedi yatakları içerisinde elyaf bulunur. Elyaf özellikle kış aylarında kedileri soğuktan korur ve sıcak bir ortam sunar. Sıcakla haşır neşir olarak uyumanın keyfine varan kediniz için büyük boy kedi yatağı da bulunmaktadır. Kediniz eğer büyükse veya ileriye dönük olmasını istiyorsanız boyut olarak büyük tercih etmek size avantaj sağlayacaktır. Kedi yatağı boyutları  küçük, orta ve büyük olarak sınıflandırılır.

Önemli not: Paketi kargo görevlisi eşliğinde kontrol edip, eğer hasar varsa "Hasar Tespit Tutanağı" tutturup iade olarak göndermeniz gerekmektedir. Hasarlı ürünlerde tutanaksız iade/değişim işlemi yapılamamaktadır.

     Saat 15:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi( 2-3 gün içinde kargo) işleme alınacaktır. 15:00’ dan sonra verilen siparişler ürün detayda yer alan kargo süresine göre işleme alınacaktır.

     Ürünlerimiz elinize ulaştıktan sonra lütfen Onay vermeyi unutmayınız. Ürünlerimiz hakkındaki düşüncelerinizi hesabınızda bulunan alışveriş ve ürün yorumları kısmından paylaşmanız Estela olarak bizi memnun edecektir .

             Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir.

           Ürünlerin kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır. Ürünler size özel üretilmektedir. Bu nedenle lütfen sipariş verirken ölçülere dikkat edin.

Hakkımızda;

Estela, sizlerin birçok ihtiyacınızı karşılamak için 2015 yılında Kayseri’de kurulmuştur. 2019 yılı başlarında e ticaret sektörüne geçerek, müşteri portföyünü geliştirmeye başlamıştır. E ticaret platformunda hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan şirketimiz, başarılarını siz değerli müşterilerimizle birlikte kazanmıştır. Müşteri odaklı, amatör ruhumuzu kaybetmeden hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR