Benzer Ürünler
Estela Dekoratif Ahşap İkea Çiçeklik Saksılık Çok Amaçlı Raf
Estela Dekoratif Ahşap İkea Çiçeklik Saksılık Çok Amaçlı Raf
Estela Dekoratif Ahşap İkea Çiçeklik Saksılık Çok Amaçlı Raf
Estela Dekoratif Ahşap İkea Çiçeklik Saksılık Çok Amaçlı Raf

Estela Dekoratif Ahşap İkea Çiçeklik Saksılık Çok Amaçlı Raf

Hemen Kargoya Teslim Ücretsiz Kargo Güvenilir Marka

 

Estela Dekoratif Ahşap İkea Çiçeklik Sehpası, Çok Amaçlı Raf

 

Siparişlerinizi en geç 3 gün içerisinde adınıza kesilmiş e-faturası ile ücretsiz kargoya veriyoruz.

 

Ürün Özellikleri:

 

Üründe vida kullanılmamıştır, geçmeli şekilde üretilmiştir. Demonte olarak gönderilir, kullanım talimatına göre çok kısa sürede ve çok kolay olarak kurulur. Sağlamdır ve sallanmaz.

 

- Üst tabla 8mm, ayaklar 12mm MDF Lam'dan imal edilmiştir.
- Ebatlar: Yükseklik: 63cm Uzunluk: 68cm En: 29cm
- Üründe vida kullanılmamıştır, geçmeli şekilde tasarlanmıştır.
- Kutusunun içinden kurulum talimatı çıkacaktır. Bu talimatlara göre çiçekliğinizi hızlıca kurabilirsiniz.

 

Çok amaçlı rafı, farklı mekanlarınız da ister çiçeklik olarak, isterseniz farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

Salonunuzu, oturma odanızı, çocuk odanızı, mutfağınızı, iş yerinizi, merdiveninizi, masanızı kısacası evinizin her köşesini Ahşap çiçeklik ve çok amaçlı rafın şıklığı ve zerafeti ile DONATIN.

Dekoratif Ahşap Çiçeklik sehpası, Çok Amaçlı Raf ile evinize R E N K katın!

Sevdiklerinize Anlamlı ve Şık Hediye Alternatifidir.
 
Not: Görsel amaçlı objeler ürüne dahil değildir.
 
Önemli not: Paketi kargo görevlisi eşliğinde kontrol edip, eğer hasar varsa "Hasar Tespit Tutanağı" tutturup iade olarak göndermeniz gerekmektedir. Hasarlı ürünlerde tutanaksız iade/değişim işlemi yapılamamaktadır.

 

 

Saat 15:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (ertesi gün ,2-3 gün içinde kargo) işleme alınacaktır. 15:00’ dan sonra verilen siparişler ürün detayda yer alan kargo süresine göre işleme alınacaktır.

 

Ürünlerimiz elinize ulaştıktan sonra lütfen Onay vermeyi unutmayınız. Ürünlerimiz hakkındaki düşüncelerinizi hesabınızda bulunan alışveriş ve ürün yorumları kısmından paylaşmanız Estela olarak bizi memnun edecektir.

 

Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir. Ürünlerin kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır. Ürünler size özel üretilmektedir. Bu nedenle lütfen sipariş verirken ölçülere dikkat edin.

 

Estela, sizlerin birçok ihtiyacınızı karşılamak için 2015 yılında Kayseri’de kurulmuştur. 2019 yılı başlarında e-ticaret sektörüne geçerek, müşteri portföyünü geliştirmeye başlamıştır. E-ticaret platformunda hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan şirketimiz, başarılarını siz değerli müşterilerimizle birlikte kazanmıştır. Müşteri odaklı, amatör ruhumuzu kaybetmeden hizmet vermeye devam etmekteyiz.