Silver Cusinero Sahanda 22CM Döküm Tava ve Ahşap Altlık SİL1322 - Yeşil
Silver Cusinero Sahanda 22CM Döküm Tava ve Ahşap Altlık SİL1322 - Yeşil
Silver Cusinero Sahanda 22CM Döküm Tava ve Ahşap Altlık SİL1322 - Yeşil

Silver Cusinero Sahanda 22CM Döküm Tava ve Ahşap Altlık SİL1322 - Yeşil (est00103-109)

Ücretsiz Kargo Zararlı Madde İçermez Döküm Demir

Silver Döküm Tava Sağlıklı Kaliteli

 

Siparişlerinizi stoklarımızdan aynı gün adınıza kesilmiş e-faturası ile kargoya veriyoruz. 

 

Silver döküm demir mutfak gereçleri, hem sağlıklı beslenmeyi sağlar, hem de lezzetli yemek yemekler sunar.
 
Mutfağın ''Ağır'' Abisi Döküm Mutfak Gereçleri;
 
-%100 sağlıklı, kimyasal madde içermez.
-%100 daha lezzetli.
-Yemekleriniz eşit sıcaklıkta pişer.
-%100 enerji tasarrufu sağlar.
-Daha az yağ kullanımı sağlar.
-Bakımı ve temizlemesi kolaydır.
-Eskimesi en zor mutfak gereçlerindendir.
 
Döküm Demirler %2'den Fazla Karbon Oranı İçeren Demir - Karbon Alaşımlarıdır.
Mutfak eşyası üretiminde tercih edilen maddelerden biridir. Çünkü zehirli madde içermez, yüksek derecedeki ısıya dayanıklıdır. Isıyı çok iyi bir şekilde iletir ve dağıtır, şekil verilmesi kolaydır.


Bir çok ünlü şef ve aşçı döküm demir mutfak gereçlerini kullanarak yemek pişirmeyi tercih etmektedir. Siz de sağlıklı ve lezzetli yemekler için döküm demir mutfak gereçlerini tercih etmelisiniz.

 

   

Ürün Özellikleri:

- Ebat: 22 Cm

- Hacim: 0.75 Lt

- Ağırlık: 2.2 Kg

- Porsiyon: 2 Porsiyon

  

 


 

Silver Döküm Demir
 

Silver döküm demir ürünlerimiz son derece kaliteli ve sağlıklı olup; REACH Avrupa Birliği standartlarına, LFGB Alman gıda standartlarına ve FDA Amerikan gıda standartlarına uygun, insan sağlığına zararlı (bakteri ve kanserojen) herhangi  madde içermemektedir. Soğuk sitrik asit, kaynayan sitrik asit, kaynayan su, su buharı ve deterjan testlerinden başarıyla geçiştir. Sağlık için kullanıma uygunluğu laboratuvar ortamında test edilerek onaylanmıştır.
 Koruyucu Tabaka İle Kaplanmış (EMAYE) Döküm Demir
Ham döküm demirin kullanımı, bakımı ve temizlenmesi sırasında karşılaşılan zorlukları ortadan kaldıran emaye işlemi, döküm demir mutfak eşyalarının kullanımı kolaylaştırmış ve bu malzemenin tercih edilir yaygınlaşmasını sağlamıştır. Koruyucu tabaka paslanmayı önler, her yıkamadan sonra yağlanma ve kurulama zorluğunu ortadan kaldırır. Ayrıca gerektiğinde bulaşık makinesinde yıkanabilmesini de mümkün kılar.
 
 Koruyucu tabaka bir tür püskürtülmüş camımsı yüzey olduğu için yüksek ısıda bile canlılığını kaybetmeyen göz alıcı güzellikteki renklerin kullanılmasında sağlamaktadır. Emaye döküm demirden üretilen mutfak eşyaları bulaşık makinesinde yıkanabilse de çok sıklıkla bulaşık makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. Çünkü Döküm demirin göründüğü yerler zarar görebilir. Ayrıca koruyucu tabaka kimyasal deterjan nedeniyle zamanla yıpranabilir.
  

Neden Silver Döküm Demir?    
 
1. Silver döküm demir tencerelerin, ısı iletimleri mükemmeldir. Bu yüzden taban ve kenar kısımları arasında ısı farkları oluşmaz. Tencerenin her yerinde eşit ısı dağılımı olur. Tencere içindeki besinlerin aynı ısıyı eşit şekilde alarak homojen pişmesi sağlanır.
2. Isıyı eşit ve hızlı dağıtmalarından dolayı, düşük ısılarda ve kısa sürede iyi bir pişirme yapmak mümkündür. Silver döküm tencere ve tavalar enerji tasarrufu sağlar.
3. Tencerelerin ve tavaların dibi tutmaz. Sürekli karıştırmaya gerek yoktur.
4. Et ürünlerinin pişirilmesinde üstünlük sağlar. Etin lezzeti kaybolmaz. Tavalardaki yüzeyler etin yanmasını engeller. Izgara tadında et pişirmek mümkündür.
5. Tecere içerisinde oluşan buhar, Silver markalı özel kapak tasarımı sayesinde yoğunlaşır ve tekrar yemeğe karışır, harika aroma ve tatlar üretmekle kalmayıp aynı şekilde yemenizde besin öğelerini iyi şekilde koruyarak, sağlıklı bir yemek pişirmenizi sağlar.
6. Tencere ve tavaların hem içleri, hem de dışları emaye kaplıdır. Emaye, tencerenin paslanmasını engeller. Bakteri oluşumu olmaz.
7. Silver döküm demir tencere ve tavalar her ocakta kullanılabilir. Bunları fırınlarda kullanmak da mümkündür. Emaye yüzeyi sayesinde indüksiyon ocakları çizilmez. Kesinlikle mikrodalga fırında kullanılmamalıdır.

 

Önemli Not: Paketi kargo görevlisi eşliğinde kontrol edip, eğer hasar varsa "Hasar Tespit Tutanağı" tutturup iade olarak göndermeniz gerekmektedir. Hasarlı ürünlerde tutanaksız iade/değişim işlemi yapılamamaktadır. 
 
 

 

 

 

 

 

 

 


Saat 15:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (ertesi gün ,2-3 gün içinde kargo) işleme alınacaktır. 15:00’ dan sonra verilen siparişler ürün detayda yer alan kargo süresine göre işleme alınacaktır.
Ürünlerimiz elinize ulaştıktan sonra lütfen Onay vermeyi unutmayınız. Ürünlerimiz hakkındaki düşüncelerinizi hesabınızda bulunan alışveriş ve ürün yorumları kısmından paylaşmanız Estela olarak bizi memnun edecektir.

 


Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 7 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Sağlık, bakım ürünleri bu kapsam içerisinde değildir. Ürünlerin kullanılması halinde iadesi alınmamaktadır.  


 
Estela, sizlerin birçok ihtiyacınızı karşılamak için 2015 yılında Kayseri’de kurulmuştur. 2019 yılı başlarında e ticarete sektörüne geçerek, müşteri portföyünü geliştirmeye başlamıştır. E ticaret platformunda hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan şirketimiz, başarılarını siz değerli müşterilerimizle birlikte kazanmıştır. Müşteri odaklı, amatör ruhumuzu kaybetmeden hizmet vermeye devam etmekteyiz.